Επαγγελματική νίκη για τον Παναιτωλικό με σκόρερ τον Μοράρ με πέναλτι στο 75'

ΓΚΟΟΟΛ για την Κέρκυρα που μειώνει στο 85' με τον Τουράμ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  1-3

ΓΚΟΟΟΛ για τον Πλατανιά που μειώνει στο 84' με τον Ουντότζι.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  4-1

ΓΚΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ!! Ανατροπή για τον δικέφαλο με τον Κουλούρη στο 85ο λεπτό να κάνει το 2-1 απέναντι στην Ξάνθη!

85ο λεπτό : Δοκάρι για τον Παναιτωλικό με τον Ντίας!

Δέκα λεπτά ακόμα για την ολοκλήρωση των αγώνων!

75ο λεπτό :
Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης   0-3
Ατρόμητος - Πλατανιάς   4-0
ΠΑΟΚ - Ξάνθη   1-1
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός   0-2

ΓΚΟΟΟΛ ο Ατρόμητος με σκόρερ ξανά τον Ντιγκινί στο 75ο λεπτό!
ΧΑΤ - ΤΡΙΚ για τον Γάλλο!
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  4-0

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ !!!!!!!!!!!
Ο Μοράρ εκτελεί εύστοχα το πέναλτι και κάνει το 1-0 απέναντι στη Λαμία στο 75ο λεπτό!
9ο φετινό γκολ για τον Ρουμάνο!

ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ ΣΤΟ 74'

ΓΚΟΟΟΟΛ ο Αστέρας!!
Ο Μανιάς με κεφαλιά κάνει το 3-0 απέναντι στην Κέρκυρα!

ΓΚΟΟΟΛ ο Ατρόμητος! Σκόρερ ο Ντιγκινί που πετυχαίνει το δεύτερο προσωπικό του γκολ σήμερα!
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  3-0
Ο Πλατανιάς αγωνίζεται και με 10 ποδοσφαιριστές εξαιτίας της αποβολής του Ουές απ'το 67'

ΓΚΟΟΟΟΛ ο ΠΑΟΚ!! Ισοφαρίζει ο δικέφαλος σε 1-1 με σκόρερ τον Μπίσεσβαρ (κεφαλιά) στο 68ο λεπτό.
ΠΑΟΚ - Ξάνθη  1-1

Με τα έως τώρα αποτελέσματα η Κέρκυρα υποβιβάζεται από σήμερα στη Football League!

Πλησιάζουμε στο 65' , παραμένει το 0-0 ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Λαμία.

60ο λεπτό :
Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης   0-2
Ατρόμητος - Πλατανιάς   2-0
ΠΑΟΚ - Ξάνθη   0-1
Παναιτωλικός - Λαμία   0-0

Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Κουτρομάνος μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο και καταχειροκροτείται.

ΓΚΟΟΟΛ ο Αστέρας στο 48' με σκόρερ τον Μανιά!
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  0-2

50ο λεπτό : Πιέζει ο Παναιτωλικός, ψάχνει το γκολ που θα ξεκλειδώσει την άμυνα της Λαμίας.

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο !

ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ :
Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης   0-1

ΗΜΙΧΡΟΝΟ : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ  0-0
Καλύτερος ο Παναιτωλικός στο πρώτο ημίχρονο με κατοχή της μπάλας, προσπάθησε να δημιουργήσει κάτι αξιόλογο μπροστά απ'την εστία του Παπαδόπουλου, αλλά δεν έγιναν οι μεγάλες ευκαιρίες. Δικαιούται να διαμαρτύρεται ο Παναιτωλικός για πέναλτι πάνω στον Μαρινάκη στο 36ο λεπτό.

Προσπαθεί ο Παναιτωλικός, έχει κάποιες μικροευκαιρίες, αλλά χωρίς ουσία.
Παραμένει το 0-0

ΓΚΟΟΟΛ ο Αστέρας!! Απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσιλιανίδη στο 40ο λεπτό καταλήγει στα δίχτυα της εστίας του Γιαννακόπουλου!
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  0-1

ΓΚΟΟΟΟΛ για τον Ατρόμητο με τον Ντιγκινί στο 36'
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  2-0

ΓΚΟΟΟΟΛ για τον Παναθηναϊκό! Ο Λούντ στο 38' κάνει το 0-2.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  0-2

Πέναλτι ξεκάθαρο που δε δίνει ο Αριστομένης Κουτσιαύτης υπέρ του Παναιτωλικού στο 36' με πρωταγωνιστή τον Μαρινάκη.

ΓΚΟΟΟΟΛ για τον Παναθηναϊκό! Απ'ευθείας εκτέλεση φάουλ του Λουτσιάνο για το 0-1 μέσα στη Νέα Σμύρνη!
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  0-1

ΓΚΟΟΟΟΛ η ΑΕΚ!! Σκόρερ και του δεύτερου τέρματος ο Τάσος Μπακασέτας με αριστερό δυνατό σουτ στο 34ο λεπτό!
ΑΕΚ - Λεβαδειακός  2-0

ΓΚΟΟΟΟΛ για τον Ατρόμητο!
Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ο Ούμπιδες στο 31' ανοίγει το σκορ για τον Ατρόμητο.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 1-0

30ο λεπτό :
ΑΕΚ - Λεβαδειακός   1-0
Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης   0-0
Ατρόμητος - Πλατανιάς  0-0
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός  0-0

20ο λεπτό : Ο Παναιτωλικός πιέζει για το γκολ!

ΓΚΟΟΟΟΛ για την Ξάνθη! Ανοίγει το σκορ στη Τούμπα απέναντι στον ΠΑΟΚ. Σκόρερ ο Γέντρισεκ στο 17'
ΠΑΟΚ - Ξάνθη 0-1

15ο λεπτό - δύο γκολ έως τώρα :
Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός  1-0
Ατρόμητος - Πλατανιάς   0-0
ΠΑΟΚ - Ξάνθη   0-0
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός   0-0

ΓΚΟΟΟΛ η ΑΕΚ!!! Ανοίγει το σκορ απέναντι στον Λεβαδειακό.
Σκόρερ ο Μπακασέτας στο 12ο λεπτό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι!

10' Παραμένει το 0-0 στο Αγρίνιο χωρίς κάτι αξιόλογο έως τώρα.

5ο λεπτό στο Αγρίνιο πάντα στο 0-0
Παναιτωλικός και Λαμία! Στο γήπεδο του Παναιτωλικού υπάρχει μόλις μία κάμερα από τη ΝOVA!

ΓΚΟΟΟΛ στη Ριζούπολη!! Ο Απόλλων Σμύρνης ανοίγει το σκορ απέναντι στον Ολυμπιακό και κάνει νωρίς νωρίς το 1-0  μόλις στο 1ο λεπτό με σκόρερ τον Αλμπάνη!!

Λίγος ο κόσμος στο γήπεδο του Παναιτωλικού

ΕΝΑΡΞΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΩΝ!

18.55
Τον αγώνα του Παναιτωλικού με τη Λαμία σφυρίζει ο Αριστομένης Κουτσιαύτης της ΕΠΣ Άρτας. Βοηθοί του είναι οι Γεώργιος Παλαμιδάς της ΕΠΣ Λακωνίας και Άγγελος Πήττας της ΕΠΣ Ηλείας. Τέταρτος ο Νικόλαος Πουλημάς της ΕΠΣ Κέρκυρας, ενώ παρατηρητής είναι ο Δημήτρης Μπερσής της ΕΠΣ Αρκαδίας.

18.51
Σε λιγότερα από δέκα λεπτά ξεκινούν όλοι οι αγώνες της 28ης αγωνιστικής. Nα θυμηθούμε τα παιχνίδια :